ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال چیست؟ ایمپلنت دیجیتال بروزترین روش کاشت ایمپلنت می باشد.
زمانی که ما ایمپلنت را کاشت میکنیم در حالت عادی باید لثه را کاملا برش بدهيم تا ديد كافي به استخوان فك داشته باشيم کاشت با کمک اطلاعاتی كه از راديوگرافي بيمار بدست امده را انجام می دهیم و سپس مجددا لثه بخيه ميشود.

اما در روش ایمپلنت دیجیتال ابتدا با اسکنر داخل دهانی محیط دهان اسکن میشه این اسکن به همراه راديوگرافي سه بعدي خاص بيمار برای موسسه دانش بنیان و تحقیقاتی فرستاده میشود در انجا یک تیم تخصصی اين اطلاعات را بررسي ميكند و مسايلي مثل موقعیت عصب فک، موقعیت استخوان، بهترین عرض استخوان، بهترین طول و عرض فیکسچر را بررسي كرده و بر اساس اين موارد يك گاید يا راهنماي جراحي راطراحی میکنند و طراحی برای من و همزمان برای پشتیبان در خارج از کشور فرستاده میشه و‌پس از تایید از جانب ما و پشتیبان تخصصی گاید ساخته شده و
فرستاده می شود همزمان با گاید جراحي، راهنماي جراحي كه در ان نوع دریلهای جراحی و روند کار برای من به عنوان جراح فرستاده میشود با كمك اين روش ، جراحی با کمترین اسیب انجام میشود . هدف از ایمپلنت دیجیتال این هست که کمترین درصد خطا و‌کمترین اسیب به بافت استخوان و لثه وارد شود. ایمپلنت دیجیتال بدون نیاز به برش لثه ،بدون بخیه انجام می شود .

بزرگترین مزیت ایمپلنت دیجیتال این هست که کمترین اسیب به بافت لثه و استخوان وارد میشه ، همچنین درصد خطای آن بسیار کم می باشد.

 

نمونه درمانهای ایمپلنت دیجیتال انجام شده در کلینیک را از اینجا ببینید.

 

تفاوت ایمیپلنت دیجیتال و معمولی در چیست؟

در این ویدئو می توانید توضیحات کامل را ببینید.

در ایمیپلنت دیجیتال درصد خطا به صفر نزدیک است. و ایمپلنت بدون درد و خونریزی صورت می گیرد.